2 Мп IP; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / MJPEG; об'єктив f = 4 мм (кут огляду 90 °); Чутливість: 0.01 лк (F2.0, AGC увімк), Ч / Б 0 лк з ІЧ; Запис : 1080р - 25 к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, DC 12В / 3,5Вт, POE (802.3af), Ø 110 × 85.3 мм 2 Мп IP; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / MJPEG; об'єктив f = 4 мм (кут огляду 90 °); Чутливість: 0.01 лк (F2.0, AGC увімк), Ч / Б 0 лк з ІЧ; Запис : 1080р - 25 к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, DC 12В / 3,5Вт, POE (802.3af), Ø 110 × 85.3 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 320 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC, 0.4 A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 90°, В: 48°, Д: 107° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, Qo |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 110 × 85.3 мм |
| Розміри, мм | Ø 110 × 85.3 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, Qo |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 840 ₴


