2 Мп камера з LED підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 107 °); Чутливість: 0.001 Люкс / F1.0; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Функції: ROI, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч; Підсвічування до 30м; IP67; DC 12В / 3.6Вт, PoE (802.3af); Ф110x100 мм, 350 г 2 Мп камера з LED підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 107 °); Чутливість: 0.001 Люкс / F1.0; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Функції: ROI, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч; Підсвічування до 30м; IP67; DC 12В / 3.6Вт, PoE (802.3af); Ф110x100 мм, 350 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| Апертура | F 1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 350 г |
| Відеобітрейт | 32 кбіт / с- 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 107 °, по вертикалі: 56 °, по діагоналі: 127 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (Підтримка NFS, SMB / CIFS) |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контраст, різкість, режим обертання, посилення і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 3,6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °; нахил: 0 ° - 75 °; обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | видиме світло |
| Робоча вологість | 95% або менше |
| Рабочая температура | -30 ° C ... + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 / 101 мм |
| Розміри, мм | 110 / 101 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с ~ 1 / 100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 4 028 ₴



