Настінна камера DS-2CD1043G0-I – стильне рішення від Hikvision для встановлення або модернізації відеоспостереження. Це компактний мережевий пристрій, який дозволить контролювати те, що відбувається в офісі, будинку чи іншому об'єкті. Однією з переваг є інтернет-підключення. Завдяки цій функції, переглянути зображення в реальному часі можна не лише на охоронному пункті, а й на комп'ютері чи смартфоні, перебуваючи далеко. Так само виконуються налаштування. Чутлива матриця передає покращену картинку при поганій видимості у полі зору. Допомагає їй у цьому інфрачервоне підсвічування. Її дія в нічному режимі поширюється на 30 метрів, чого є достатньо навіть для охорони великих територій. До того ж, відеокамера з сучасною начинкою має високу роздільну здатність і просунуті системи стиснення. Настінна камера DS-2CD1043G0-I – стильне рішення від Hikvision для встановлення або модернізації відеоспостереження. Це компактний мережевий пристрій, який дозволить контролювати те, що відбувається в офісі, будинку чи іншому об'єкті. Однією з переваг є інтернет-підключення. Завдяки цій функції, переглянути зображення в реальному часі можна не лише на охоронному пункті, а й на комп'ютері чи смартфоні, перебуваючи далеко. Так само виконуються налаштування. Чутлива матриця передає покращену картинку при поганій видимості у полі зору. Допомагає їй у цьому інфрачервоне підсвічування. Її дія в нічному режимі поширюється на 30 метрів, чого є достатньо навіть для охорони великих територій. До того ж, відеокамера з сучасною начинкою має високу роздільну здатність і просунуті системи стиснення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 270 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC, 0.4 A |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 78°, В: 43°, Д: 92° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | FTP |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | E 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0° ~360°, нахил: 0° ~180°, обгорт: 0° ~360° |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 178 х 66 х 68 мм |
| Розміри, мм | 178 х 66 х 68 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴


