4 Мп IP варіофокальна; Матриця: 1/3" CMOS; відеокодек: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8-12 мм (кут огляду 102°-31°); Колір: 0.005 лк (F1.6, AGC вкл), 0 лк с ИК ; Запис: 4Мп - 20 кадрів/с, 3Мп, 1080р, 720р - 25 кадрів/с; Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ИЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, IK10; DC 12В/12Вт, PoE (802.3af); Ф 141х100 мм, 820г DS-2CD1743G0-IZ — варіофокальна купольна камера, яка підходить для застосування на захищених об'єктах, а також у місцях торгівлі, обмінних пунктах та банках. Має високу дальність та функції зміни фокусування. Ця модель Hikvision відрізняється наявністю налаштувань, за допомогою яких можна зосередити об'єктив на конкретній відстані. Наприклад — подивитися на далеко розташований в'їзд, або змінити фокус на людину, що стоїть прямо під відеокамерою. Це корисно, наприклад, для детального перегляду предметів та купюр у руках, а також для стеження за автомобілями чи людьми на різних етапах їхнього пересування. Фіксовані об'єктиви більш розмиті у цьому плані. DS-2CD1743G0-IZ, крім діапазону, порадує нічною зйомкою, датчиками тривоги на рух або підробку відео, підтримкою SD-карток та багатьма іншими можливостями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 820 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 102°-31°; В: 54°-17°; Д: 123°-35° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 11.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 355 °, нахил: 0 ° - 70 °, оберт: 0 ° - 355° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 141 × 100 мм |
| Розміри, мм | Ø 141 × 100 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, аномалія |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 975 ₴


