2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 +; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 114 °); 0.01 лк / (F1.2 , AGC увімк), 0.028 лк / (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC; ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67, IK10; TVS 2000 на; DC 12В ± 25% / 7Вт, PoE (802.3af); Ф111 x 82.4 мм, 410 г 2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 +; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 114 °); 0.01 лк / (F1.2 , AGC увімк), 0.028 лк / (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC; ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67, IK10; TVS 2000 на; DC 12В ± 25% / 7Вт, PoE (802.3af); Ф111 x 82.4 мм, 410 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 410г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с~8 Mбіт/с |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 114°, В: 62°, Д: 135° |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP,NTP,UPnP,SMTP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6, UDP, Bonj |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE7+, Chrome18-42, Firefox5.0+, Safari5.02+ |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0°-75° |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Рабочая температура | -30° C - +50° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø111 × 83 мм |
| Розміри, мм | Ø111 × 83 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP,NTP,UPnP,SMTP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6, UDP, Bonj |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF(PROFILE S,PROFILE G),ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 429 ₴


