2 Мп відеокамера з ІЧ; Матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 115 °); Чутливість: 0.01 Люкс / (F1. 2, AGC увімк), 0.028 Люкс / (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67, IK10; DC 12В, PoE (802.3af); Ф111 x 82.4 мм, 400 г 2 Мп відеокамера з ІЧ; Матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 115 °); Чутливість: 0.01 Люкс / (F1. 2, AGC увімк), 0.028 Люкс / (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67, IK10; DC 12В, PoE (802.3af); Ф111 x 82.4 мм, 400 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 400г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12В ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 114 °, Вертикальний: 62 °, Діагональ: 135 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200,Hik-Connect,iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø111 × 82.4 мм |
| Розміри, мм | Ø111 × 82.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 кадрів / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 32 Кбіт / с ~ 8 Мбіт / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 3 105 ₴


