4Mп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Фіксований об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 100 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (Колір); Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 30 м; IP67, IK10, DC 12В / 5 Вт, PoE (802.3af), ф111x82 мм, 410г 4Mп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Фіксований об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 100 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (Колір); Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 30 м; IP67, IK10, DC 12В / 5 Вт, PoE (802.3af), ф111x82 мм, 410г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 410г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с ~ 8 Мбіт / с |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12V ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 100 °, Вертикальний: 55 °, Діагональ: 117 ° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560х1440), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), V |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 134 x 134 x 108 мм |
| Розміри, мм | 134 x 134 x 108 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП - 20к / с, 3Мп - 25к / с, 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 4 820 ₴


