2 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-34 °); чутливість: 0.018 Люкс / F1.6 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120dB), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб; IP67; DC 12В / 11Вт, PoE (802.3af); Ф105х244 мм, 1015г 2 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-34 °); чутливість: 0.018 Люкс / F1.6 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120dB), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб; IP67; DC 12В / 11Вт, PoE (802.3af); Ф105х244 мм, 1015г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 1015 р |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 / H.264 + / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | H: 98 ° -34 °; V: 51 ° -19 °; D: 115 ° -40 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10М / 100М) |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), Локальний ПК, SD-карта до 128 GB |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІК |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф105х244 мм |
| Розміри, мм | Ф105х244 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 043 ₴


