4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3 " CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-28 °); Чутливість: колір: 0.01 лк (F1.2, AGC увімк), 0.018 лк (F1.6, AGC увімк); Запис: 4МП - 20 кадрів / с, 3Мп, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб; IP67; DC 12В / 11Вт, PoE (802.3af); Ф 105х244 мм, 1 кг 4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3 " CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-28 °); Чутливість: колір: 0.01 лк (F1.2, AGC увімк), 0.018 лк (F1.6, AGC увімк); Запис: 4МП - 20 кадрів / с, 3Мп, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб; IP67; DC 12В / 11Вт, PoE (802.3af); Ф 105х244 мм, 1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+ / H.265 / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC, 0.9 A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування фокусом | Авто |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 98°-28°; В: 51°-16°; Д: 115°-32° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, Qo |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 128 Гб, NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контраст, різкість, АРУ, баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Рабочая температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Φ 105 × 245 мм |
| Розміри, мм | Φ 105 × 245 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, Qo |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100000с |
Информация для заказа
- Цена: 7 803 ₴


