4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-28 °); Колір: 0,01 люкс (F1.2, AGC ON), 0,018 люкс (F1.6, AGC ON); Запис: 4МП - 20 кадрів / с, 3Мп, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб; IP67, IK10; DC 12В / 12Вт, PoE (802.3af); Ф141х100 мм, 820г 4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-28 °); Колір: 0,01 люкс (F1.2, AGC ON), 0,018 люкс (F1.6, AGC ON); Запис: 4МП - 20 кадрів / с, 3Мп, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб; IP67, IK10; DC 12В / 12Вт, PoE (802.3af); Ф141х100 мм, 820г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 820 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 / H.264 + / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 98°-28°; В: 51°-16°; Д: 115°-32° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10М / 100М) |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), Локальний ПК, SD-карта до 128 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200,Hik-Connect,iVMS-5200 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка роздільної здатності | 2560 × 1440, 2304×1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 70 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ф141х100 мм |
| Розміри, мм | Ф141х100 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП - 20к / с, 3Мп - 25к / с, 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1 / 100000с |
Информация для заказа
- Цена: 7 803 ₴


