2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264+ / H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.01 лк / F2.0, Ч / Б 0 лк з ІЧ; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67; DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af ); Ø110 × 85.3 мм, 320 г 2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264+ / H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.01 лк / F2.0, Ч / Б 0 лк з ІЧ; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67; DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af ); Ø110 × 85.3 мм, 320 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 320 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264+/H.265/H.265+/H.264/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 В DC, 0.4 A |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 112°; В: 60°; Д: 132° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, Qo |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, micro SD до 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, обгорт: 0° -360° |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø110 × 85 мм |
| Розміри, мм | Ø110 × 85 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, Qo |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Завантажити на FTP / карту пам'яті, повідомитт центр спостереження, надіслати електронний лист, акти |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 839 ₴


