Кольорова відеокамера DS-2CD1027G0-L забезпечує безперервне спостереження та контроль безпеки за великою областю. Завдяки якісному об'єктиву допомагає у розпізнаванні порушників. Помічає об'єкти на відстані 44 метри. Наближення гарантує ідентифікацію. Напрямок камери легко регулюється. Для нічної зйомки є LED-підсвічування на 30 метрів. Найкраще підходить для організації відеоспостереження на приватних підприємствах, у закритих приміщеннях або на вуличних територіях. Відмінно переносить температури, працюючи навіть при спеці та морозі. Інтегрується в працюючі системи з реєстраторами та передає зображення в реальному часі. Виглядає дуже компактно, завдяки чому добре виглядає у коридорах, будинках та офісах. Кольорова відеокамера DS-2CD1027G0-L забезпечує безперервне спостереження та контроль безпеки за великою областю. Завдяки якісному об'єктиву допомагає у розпізнаванні порушників. Помічає об'єкти на відстані 44 метри. Наближення гарантує ідентифікацію. Напрямок камери легко регулюється. Для нічної зйомки є LED-підсвічування на 30 метрів. Найкраще підходить для організації відеоспостереження на приватних підприємствах, у закритих приміщеннях або на вуличних територіях. Відмінно переносить температури, працюючи навіть при спеці та морозі. Інтегрується в працюючі системи з реєстраторами та передає зображення в реальному часі. Виглядає дуже компактно, завдяки чому добре виглядає у коридорах, будинках та офісах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.0 |
| Вес | 420 г |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 105°; В: 56°; Д: 125° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø77 × 165 мм |
| Розміри, мм | Ø77 × 165 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴


