
Відеокамера DS-2CD1027G0-L(C) Hikvision f=4mm (99-00006313)
3 735 ₴
- В наличии
- Код: 99-00006313
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактна кольорова відеокамера DS-2CD1027G0-L забезпечує безперебійну трансляцію на місці своєї роботи, інтегрується з іншим обладнанням контролю, веде спостереження навіть уночі та має ще кілька корисних переваг. Наявність технології ColorVu, що застосовується в деяких продуктах бренду Hikvision, означає кольорову зйомку, що добре позначається на якості картинки. LED-підсвічування робить можливим якісне відеоспостереження за відсутності світла. Вбудований 3D-шумопридушення, висока роздільна здатність та сучасні кодеки гарантують чіткість зображення та комфортний перегляд. Камера має стильний дизайн та невеликі габарити. Для роботи в складних умовах, передбачено захист від холоду та спеки. Встановити пристрій можна на вулиці. Корпус із металу теж позначається на міцності. Компактна кольорова відеокамера DS-2CD1027G0-L забезпечує безперебійну трансляцію на місці своєї роботи, інтегрується з іншим обладнанням контролю, веде спостереження навіть уночі та має ще кілька корисних переваг. Наявність технології ColorVu, що застосовується в деяких продуктах бренду Hikvision, означає кольорову зйомку, що добре позначається на якості картинки. LED-підсвічування робить можливим якісне відеоспостереження за відсутності світла. Вбудований 3D-шумопридушення, висока роздільна здатність та сучасні кодеки гарантують чіткість зображення та комфортний перегляд. Камера має стильний дизайн та невеликі габарити. Для роботи в складних умовах, передбачено захист від холоду та спеки. Встановити пристрій можна на вулиці. Корпус із металу теж позначається на міцності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Интерфейсы | RJ-45, LAN |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.0 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 420 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 53 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+/MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | ColorVu, LED-підсвітка, 3D-DNR, DWDR, PoE (802.3af), ONVIF, FTP, iVMS-4200, Hik-Connect |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 46 |
| Угол обзора по горизонтали | 83 |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 46°; Д: 97° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP |
| Нахил | 0° - 90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 77 х 77 х 165 |
| Розміри, мм | Ø77 / 165 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 4 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴

