Купольна камера з функцією ColorVu DS-2CD1327G0-L - оптимальний вибір для організації відеоспостереження в офісах, житлових будинках, невеликих магазинах та інших приватних об'єктах. Це функціональна, але дуже компактна відеокамера для стелі, яка передає чітке кольорове зображення. LED-підсвічування уможливлює спостереження навіть у темряві, в 30-метровій області. Є локальне сховище та зручне керування через браузери. Регулюється по осях, має добрий кут огляду. Може використовуватись у тому числі на вуличних територіях. Стійка до температури. DS-2CD1327G0-L використовує системи придушення шуму та сучасні кодеки, що оптимізують картинку без втрати візуальної якості. Поширений вибір для багатьох будівель, що охороняються. Купольна камера з функцією ColorVu DS-2CD1327G0-L - оптимальний вибір для організації відеоспостереження в офісах, житлових будинках, невеликих магазинах та інших приватних об'єктах. Це функціональна, але дуже компактна відеокамера для стелі, яка передає чітке кольорове зображення. LED-підсвічування уможливлює спостереження навіть у темряві, в 30-метровій області. Є локальне сховище та зручне керування через браузери. Регулюється по осях, має добрий кут огляду. Може використовуватись у тому числі на вуличних територіях. Стійка до температури. DS-2CD1327G0-L використовує системи придушення шуму та сучасні кодеки, що оптимізують картинку без втрати візуальної якості. Поширений вибір для багатьох будівель, що охороняються.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 1 для головного потоку |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 370 г |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/MJPEG/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 105°, В: 56°, Д: 125° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | локальне сховище FTP |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 110 × 104 мм |
| Розміри, мм | Ø 110 × 104 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 611 ₴


