2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265+, H.265, H.264+, H.264; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.01 лк / (F1.2, AGC увімк), 0.028 лк / (F2.0, AGC увіму); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб. IP67 ; DC 12В / 4Вт, PoE (802.3af); Ф69.7 х 171,4 мм, 350 г 2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265+, H.265, H.264+, H.264; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.01 лк / (F1.2, AGC увімк), 0.028 лк / (F2.0, AGC увіму); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 128 Гб. IP67 ; DC 12В / 4Вт, PoE (802.3af); Ф69.7 х 171,4 мм, 350 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 350 г |
| Відеобітрейт | 32 Kбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 114°, В: 62°, Д: 136° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | microSD/SDHC/SDXC 128 Гб локально та NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Налаштування зображення | Поворот, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, налаштовуються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0°-360°,нахил: 0°- 90°, оберт: 0°- 360° |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф69.7 ×171.4 мм |
| Розміри, мм | Ф69.7 ×171.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF(PROFILE S,PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, жо |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 388 ₴


