
Відеокамера DS-2CD2021G1-I(C) Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00005006)
3 924 ₴
- В наличии
- Код: 99-00005006
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Колір: 0,005 люкс (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR ); ІЧ-підсвічування до 30 м, Micro SD 256 ГБ; IP67; DC 12В ± 25% / 4Вт, PoE (802.3af); 172x68x70 мм, 350 г 2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Колір: 0,005 люкс (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR ); ІЧ-підсвічування до 30 м, Micro SD 256 ГБ; IP67; DC 12В ± 25% / 4Вт, PoE (802.3af); 172x68x70 мм, 350 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 350 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, LAN, Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, ICR (день/ніч), ROI, ANR, NAS, PoE (802.3af) |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 59° |
| Угол обзора по горизонтали | 112° |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 59°; Д: 134° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб, ANR і NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Нахил | 0° -90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча напруга | DC 12В ± 25% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080, 1280x960, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 172 х 68 х 70 мм |
| Розміри, мм | 172 / 68 / 70 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 924 ₴

