2 Мп IP відеокамера EXIR з Wi-Fi; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.028 Люкс / F2.0; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920х1080, 1280x960, 1280x720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 4Вт, PoE, 171х70х68 мм, 350 г 2 Мп IP відеокамера EXIR з Wi-Fi; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.028 Люкс / F2.0; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920х1080, 1280x960, 1280x720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 4Вт, PoE, 171х70х68 мм, 350 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 350г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 8 Mbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 VDC ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 114 °, Вертикальний: 62 °, Діагональ: 136 ° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45, Wi-Fi |
| Метод зберігання | NAS (Support NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD до 128 Гб |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <5.5W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x360, 320x240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 69.7 мм × 67.9 мм × 171.4мм |
| Розміри, мм | 69.7 × 67.9 × 171.4 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 c до 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴


