Завдяки алгоритмам глибокого навчання Hikvision AcuSense технологія забезпечує класифікацію оповіщень цілей людини та транспортного засобу на інші пристрої. Система фокусується на людях та транспортних засобах, значно покращуючи сигналізацію, ефективність та результативність. Висока якість зображення з роздільною здатністю 8 МП. Моторизований варіфокальний об'єктив для легкого встановлення та моніторингу. Ефективна технологія стиснення H.265+. Чітке зображення за сильного контрового світла завдяки технології WDR 120 дБ Завдяки алгоритмам глибокого навчання Hikvision AcuSense технологія забезпечує класифікацію оповіщень цілей людини та транспортного засобу на інші пристрої. Система фокусується на людях та транспортних засобах, значно покращуючи сигналізацію, ефективність та результативність. Висока якість зображення з роздільною здатністю 8 МП. Моторизований варіфокальний об'єктив для легкого встановлення та моніторингу. Ефективна технологія стиснення H.265+. Чітке зображення за сильного контрового світла завдяки технології WDR 120 дБ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 9 - 29 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1.4 кг |
| Виявлення об'єкта | 97 - 290 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 108° - 30°, В: 56° - 17°, Д: 131° - 35° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 308.5 × 97.9 × 93 мм |
| Розміри, мм | 308.5 × 97.9 × 93 |
| Розпізнавання об'єкта | 19 - 58 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 38 - 115 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 20 к/с; 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 13 365 ₴


