6 Мп IP c Wi-Fi; Матриця: 1 / 2.9 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2, 0.028 лк / F2.0 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 4МП, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, WDR 120 дБ, BLC, HLC, 3D -DNR, ROI; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 м. Wi-Fi (802.11b / g / n); micro SD до 128Гб; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); 103х65х33 мм, 128 г 6 Мп IP c Wi-Fi; Матриця: 1 / 2.9 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2, 0.028 лк / F2.0 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 4МП, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, WDR 120 дБ, BLC, HLC, 3D -DNR, ROI; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 м. Wi-Fi (802.11b / g / n); micro SD до 128Гб; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); 103х65х33 мм, 128 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 10 м, Г: 90°, В: 80° |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамик |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 128 г |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 12В DC, 0.5 A |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 97°, В: 67°, Д: 121° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 128 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | 103 × 65 × 33 мм |
| Розміри, мм | 103 × 65 × 33 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3072 × 2048 20 к/с; 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 903 ₴


