2 МП AcuSense; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 107 °); Чутливість: Колір: 0,005 лк ( F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: аналітика, WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 30 м. слот пам'яті: micro SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф 127 х 96 мм, 600 г 2 МП AcuSense; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 107 °); Чутливість: Колір: 0,005 лк ( F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: аналітика, WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 30 м. слот пам'яті: micro SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф 127 х 96 мм, 600 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 600 г |
| Виявлення об'єкта | 67 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS, ANR, microSD 256Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø127 × 96 мм |
| Розміри, мм | Ø127 × 96 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 994 ₴


