2 Мп мережева купольна відеокамера; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 86 °); Чутливість: 0.028 Люкс / (F2.0, AGC увімк); 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф127.3 х 95.9 мм, 635 г 2 Мп мережева купольна відеокамера; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 86 °); Чутливість: 0.028 Люкс / (F2.0, AGC увімк); 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф127.3 х 95.9 мм, 635 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Кбпс (Г.711) / 16Кбпс (Г.722.1) / 16Кбпс (Г.726) / 32-192Кбпс (МП2Л2) / 8Кбпс320Кбпс (МП3) |
| Аудіокомпресія | Г.711 / Г.722.1 / Г.726 / МП2Л2 / ПКМ / МП3 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 635г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 86 °, Вертикальний: 46 °, Діагональ: 102 ° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <7.5W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Mozilla Firefox30.0-51, Safari8.0-11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x360, 352x288 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ⁇ 127.3мм × 95.9 мм |
| Розміри, мм | Φ127.3 × 95.9 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴


