2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.028 лк / (F2 .0, AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR) ; ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф127 х 96 мм, 635 г 2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.028 лк / (F2 .0, AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR) ; ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф127 х 96 мм, 635 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 635г |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12В, 0.5 A |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 114°, В: 62°, Д: 135° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | microSD-карта до 128 Гб, NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Mozilla Firefox30.0-51, Safari8.0-11 |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ⁇ 127×96 мм |
| Розміри, мм | Φ127×96 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴


