8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.028 Люкс / F2.0 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 3840x2160 - 12.5 к / с, 3072х1728 - 20 к / с, 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф127х95 мм, 635г 8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.028 Люкс / F2.0 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 3840x2160 - 12.5 к / с, 3072х1728 - 20 к / с, 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф127х95 мм, 635г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, аутентифікація 802.1X (EAP-MD5), водяний знак, фі |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 635г |
| Відеобітрейт | 256 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP / NAS / карту пам'яті, повідомлення центру спостереження, відправка електронної |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | фіксований |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 102 °, Вертикальний: 53 °, Діагональ: 124 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD/SDHC/SDXC карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <7.5Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ІК-фільтр) / Колір / Ч-Б / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Φ127x95 мм |
| Розміри, мм | Φ127x95 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS події, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, SD карт |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K — 12 к/с, 5 Мп — 20 к/с, 4МП/1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р/VGA/CIF-25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | VGA/CIF - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 078 ₴


