4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3 " CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 104 ° - 29 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (AGC увімк), 0.018 / F1.6 (AGC вкл), 0 ЛК з ІЧ; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка Reset; ІЧ підсвічування до 50 метрів; IP67; DC 12В, PoE (802.3at); ф105х298 мм, 1.3 кг 4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3 " CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 104 ° - 29 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (AGC увімк), 0.018 / F1.6 (AGC вкл), 0 ЛК з ІЧ; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка Reset; ІЧ підсвічування до 50 метрів; IP67; DC 12В, PoE (802.3at); ф105х298 мм, 1.3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с |
| Аудіокомпресія | G722.1/G.711/G726/MP2L2/PCM/MP3 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1вих |
| Баланс білого | підтримується |
| Безопасность | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, аутентифікація 802.1X (EAP-TLS 1.2, EAP-LEAP, EAP |
| Бренд | Hikvision |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Відеоінтерфейси | 1Vp-p композитний вихід (75Ω) (тільки для регулювання) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Питание | DC 12 В ± 25% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування фокусом | Авто |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 104°–29°; В: 55°–17°; Д: 125°–34° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD карта до 128ГБ |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | DC: 12 В, 1.2A, макс. 14.5Вт, PoE: 42.5В-57В), 0.43A-0.3A, макс. 18Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688х1520, 2560х1440, 2304х1296, 1920х1080, 1280х720, 640х480, 640х360, 320х240 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад / По тривозі |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ105×298мм |
| Розміри, мм | Φ105×298 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с (2688х1520,2560х1440,2304х1296,1920х1080, 1280х720) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25к / с (1280х720, 640х360, 352х288) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25 к / с (640х480, 640х360, 320х240) |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 11 664 ₴


