4МП відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 6 мм, кут огляду 52 °; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2688х1520, 1920 x1080 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування до 40 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af); Ф70х162 мм, 490 г 4МП відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 6 мм, кут огляду 52 °; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2688х1520, 1920 x1080 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування до 40 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af); Ф70х162 мм, 490 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 12 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 490г |
| Виявлення об'єкта | 120 м |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування фокусом | вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 52°, В: 28°, Д: 61° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2688х1520), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960) / 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CI |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ70x162 мм |
| Розміри, мм | Φ70x162 |
| Розпізнавання об'єкта | 24 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 47 м |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 МП, 2 Мп - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 143 ₴


