6 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/2.9" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 63 °); Колір: 0,01 люкс (F1. 2, AGC ON), 0,028 люкс (F2.0, AGC ON), 0 люкс з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 3МП, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м. Аудіо 1вх / 1вих, тривога 1вх / 1вих, micro SD до 128Гб; IP67, IK10; DC 12В / 9Вт, PoE (802.3af); Ф111х83 мм, 500г 6 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/2.9" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 63 °); Колір: 0,01 люкс (F1. 2, AGC ON), 0,028 люкс (F2.0, AGC ON), 0 люкс з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 3МП, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м. Аудіо 1вх / 1вих, тривога 1вх / 1вих, micro SD до 128Гб; IP67, IK10; DC 12В / 9Вт, PoE (802.3af); Ф111х83 мм, 500г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 500г |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 97°, В: 63°, Д: 120° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Підтримка роздільної здатності | 6MП (3072x2048), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | Φ111×83 мм |
| Розміри, мм | Φ111×83 |
| Світлочутливість | 0.04 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 6Мп, 4Мп -20к/с, 3Мп, 720р, 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1, VGA, CIF - 25к/c |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 237 ₴


