8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0.028 Люкс / F2.0 (AGC увімк); 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8МП - 12.5 к / с, 5МП - 20 к / с, 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 до / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих); ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67 і IK10, DC 12В, PoE (802.3af), Ф111х82 мм, 500г 8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0.028 Люкс / F2.0 (AGC увімк); 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8МП - 12.5 к / с, 5МП - 20 к / с, 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 до / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих); ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67 і IK10, DC 12В, PoE (802.3af), Ф111х82 мм, 500г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | є |
| Безопасность | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, аутентифікація 802.1X (EAP-MD5), водяний знак, фі |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 500г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP / NAS / карту пам'яті, повідомлення центру спостереження, відправка електронної |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | фіксований |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 102 °, Вертикальний: 53 °, Діагональ: 124 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD / SDHC / SDXC карта до 128ГБ |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність регулюються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <9Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ІК-фільтр) / Колір / Ч-Б / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Φ111x82 мм |
| Розміри, мм | Φ111x82 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS події, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, SD карт |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K - 12к / с, 5Мп - 20к / с, 4МП / 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р / VGA / CIF- 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | VGA / CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 7 308 ₴


