2 Мп IP відеокамера EXIR; Матриця: 1/2.7" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ, 0.028 лк / F2.0; Запис: 1920 х 1080, 1280 x 960, 1280 x 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 103 х 65 х 33 мм, 128 г 2 Мп IP відеокамера EXIR; Матриця: 1/2.7" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ, 0.028 лк / F2.0; Запис: 1920 х 1080, 1280 x 960, 1280 x 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 103 х 65 х 33 мм, 128 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 10 м |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64 Кбіт / с (G.711) / 6 Кбіт / с (G.722.1) / 16 Кбіт / с (G.726) / 32-160 Кбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 вбудований динамік, моно звук |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 128 г |
| Відеобітрейт | 23 Кбіт / с ~ 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | Головний потік: H.265 / H.264, Додатковий потік: H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 12 В ± 25%, PoE (802.3af, class 3) |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 114°, В: 62°, Д: 135° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, IGMP, QoS, IPv |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M самоадаптівний порт Ethernet |
| Метод зберігання | Підтримка Micro SD (SD / SDHC / SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 х 1080, 1280 x 960, 1280 x 720, 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240, 352 х 288 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °; нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -10 ° C ~ 40 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 103 х 65 х 33 мм |
| Розміри, мм | 103 х 65 х 33 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, IGMP, QoS, IPv |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | карта пам'яті, мережеве сховище, попередній запис та пост-запис |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 с ~ 1 / 100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 717 ₴


