4 Мп IP відеокамера EXIR; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ, 0.018 Люкс / F1.6; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2688x1520, 2560 х 1440, 2304 х 1296, 1920 х 1080 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC , день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 102,8 х 65,2 х 32,6 мм, 128 г 4 Мп IP відеокамера EXIR; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ, 0.018 Люкс / F1.6; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2688x1520, 2560 х 1440, 2304 х 1296, 1920 х 1080 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC , день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 102,8 х 65,2 х 32,6 мм, 128 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 10 м |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-160Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 вбудований динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 128г |
| Відеобітрейт | 256 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 98 °, Вертикальний: 55 °, Діагональ: 114 ° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <7W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688x1520, 2304x1296, 1920x1080, 640x480, 640x360, 320x240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 102.8 мм × 65.2 мм × 32.6мм |
| Розміри, мм | 102.8 × 65.2 × 32.6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25fps (2688 × 1520, 2304 × 1296, 1920 × 1080) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25fps (1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 454 ₴


