2 Мп IP відеокамера з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920 х 1080 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 102,8 х 65,2 х 32,6 мм, 128 г 2 Мп IP відеокамера з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920 х 1080 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 102,8 х 65,2 х 32,6 мм, 128 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-160Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 128 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC12В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 114°, В: 62°, Д: 135° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x360, 352x288 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 103 × 65 × 33 мм |
| Розміри, мм | 103 × 65 × 33 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 469 ₴


