4 Мп IP EXIR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ, 0.018 Люкс / F1.6; Запис: 2688x1520, 2560 х 1440, 2304 х 1296, 1920 х 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR ), детекція обличчя; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n 50 м; робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500; Слот micro SD до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE 802.3af class 3, 103 х 65 х 33 мм, 128 г 4 Мп IP EXIR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ, 0.018 Люкс / F1.6; Запис: 2688x1520, 2560 х 1440, 2304 х 1296, 1920 х 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR ), детекція обличчя; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n 50 м; робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500; Слот micro SD до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE 802.3af class 3, 103 х 65 х 33 мм, 128 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 128 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 16 Mбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 98°, В: 55°, Д: 114° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | Micro SD 128 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n 50 м |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обгорт: 0° -360° |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 103 × 65 × 33 мм |
| Розміри, мм | 103 × 65 × 33 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 454 ₴


