2 Мп IP з мікрофоном; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); 0.028 лк / F2.0 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 10 м. micro SD до 128Гб; Аудіо 1вх / 1вих, вбудований мікрофон; тривога 1вх / 1вих. IP66, IK08; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф 120х67 мм, 400г 2 Мп IP з мікрофоном; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 114 °); 0.028 лк / F2.0 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 10 м. micro SD до 128Гб; Аудіо 1вх / 1вих, вбудований мікрофон; тривога 1вх / 1вих. IP66, IK08; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф 120х67 мм, 400г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-192Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 2 вх / 1 вих, 1 вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 400 г |
| Відеобітрейт | 32 кбіт/ с - 16 мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264 /H.264+/ H.265+/ MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 114°, В: 62°, Д: 135° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128 Гб |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ120×67 мм |
| Розміри, мм | Φ120×67 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1080р, 720р, D1 - 25к/c |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1, VGA, CIF - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899 ₴


