4 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0.018 Люкс / F1.6 (AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ; Запис: 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB ), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (2вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування до 10 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В, PoE (802.3af), Ф110х56 мм, 400 г 4 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0.018 Люкс / F1.6 (AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ; Запис: 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB ), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (2вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування до 10 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В, PoE (802.3af), Ф110х56 мм, 400 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-192Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 2 вх / 1 вих, 1 вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 400 г |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP66 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 98°, В: 55°, Д: 114° |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD 128 Гб |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 10Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2560х1440, 2304х1296, 1920х1080, 1280х720, 640х480, 640х360, 320х240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ120x67 мм |
| Розміри, мм | Φ120x67 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280х720, 640х360, 352х288 - 25 кадрів / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640х480, 640х360, 320х240 - 25 кадрів / с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 421 ₴


