2 Мп IP AcuSense; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108 °); 0.005 лк / F1.6 ( AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м; micro SD до 256 Гб; Аудіо 1вх / 1вих, вбудований мікрофон; тривога 1вх / 1вих. IP67, IK08; -30 ° C - 60 ° C; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф 110х57 мм, 380 г 2 Мп IP AcuSense; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108 °); 0.005 лк / F1.6 ( AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м; micro SD до 256 Гб; Аудіо 1вх / 1вих, вбудований мікрофон; тривога 1вх / 1вих. IP67, IK08; -30 ° C - 60 ° C; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф 110х57 мм, 380 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 380 г |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 108°, В: 57°, Д: 129° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 256 ГБ |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | E 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 110 × 57.4 мм |
| Розміри, мм | Ø 110 × 57.4 |
| Розпізнавання об'єкта | 9 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 850 ₴


