4 Мп IP; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив: f=2.8-12мм (кут огляду 95°-30°); Чутливість: 0.005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ, Запис: 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с Функції: відео аналітика, WDR, 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; 1xRJ45 (100M), аудіо 1вх/1вих, тривога 1вх/1вих, Мікро SD до 256Гб, ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, IK10; 1390г 4 Мп IP; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив: f=2.8-12мм (кут огляду 95°-30°); Чутливість: 0.005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ, Запис: 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с Функції: відео аналітика, WDR, 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; 1xRJ45 (100M), аудіо 1вх/1вих, тривога 1вх/1вих, Мікро SD до 256Гб, ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, IK10; 1390г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6-20 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, фільтр IP-адрес, Журнал аудиту безпеки, базова і |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1.4 кг |
| Виявлення об'єкта | 64-200 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбі/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 95.8° - 29.2°, В: 50.6° -16.4°, Д: 114.6° - 33.4° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | MicroSD/SDHC/SDXC карта 256 Гб, NAS(NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркало, маски, насиченість, яскравість, контраст, різкість, посилення, баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 13 - 15 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обгорт: 0° - 360° |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 309 × 98 × 93 мм |
| Розміри, мм | 309 × 98 × 93 |
| Розпізнавання об'єкта | 12-40 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 25-79 м |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴


