8 Мп IP варіофокальна; Матриця: 1/2.5" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 105 ° - 34.5 °); Чутливість: 0.01 лк /F1.2 (AGC увімк), 0.018 лк / F1.6 (AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 3840x2160 - 12 к / с; 3072х1728 - 20 к / с; 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с ; Детектор облич, відео аналітика, WDR 120дБ, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; IK10; DC 12В / 10 Вт, PoE (802.3af); Ф153х112 мм, 835 г 8 Мп IP варіофокальна; Матриця: 1/2.5" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 105 ° - 34.5 °); Чутливість: 0.01 лк /F1.2 (AGC увімк), 0.018 лк / F1.6 (AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 3840x2160 - 12 к / с; 3072х1728 - 20 к / с; 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с ; Детектор облич, відео аналітика, WDR 120дБ, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; IK10; DC 12В / 10 Вт, PoE (802.3af); Ф153х112 мм, 835 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 835 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC, (тільки для регулювання при монтажі) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування фокусом | автоматичне |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 105°-34,5°, В: 55°-19°, Д: 125°-40° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10М / 100М) |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD 128 Гб |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | DC 12В: 0.8 А, 10 Вт; PoE: (802.3af, 36 В-57 В), 0.4A — 0.2 A, max. 12 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка роздільної здатності | 3840x2160, 3072x1728, 2560x1440, 1920x1080, 1280x720, 640x480, 640x360, 320x240 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Розклад / Запуск по тривозі / вручну |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ф153x112 мм |
| Розміри, мм | Ф153x112 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840x2160-12.5к/с, 3072x1728 — 20 к/с, 2560x1440, 1920x1080, 1280x720 — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280x720, 640x480, 640x360, 320x240 - 25 к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640x480, 640x360, 320x240 — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 365 ₴


