2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 87 °); Чутливість: 0.005 лк / (F1.6 , AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 80 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256 Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 12.5Вт, PoE (802.3af); Ф 105 х 293 мм, 1070 г 2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 87 °); Чутливість: 0.005 лк / (F1.6 , AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 80 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256 Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 12.5Вт, PoE (802.3af); Ф 105 х 293 мм, 1070 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Апертура | F1.6 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 1 кг |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, ICR, PoE (802.3af), ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ANR |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по вертикалі | 46° |
| Кут огляду по горизонталі | 87° |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 46°, Д: 104° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав, Пластик |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | MicroSD/SDHC/SDXC карта до 256 Гб, NAS(NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркало, маска конфіденційності, насиченість, яскравість, контраст, різкість, посилення,ББ |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особливості | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Centra |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обгорт: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ICR фільтр |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 105 х 105 х 293 мм |
| Розміри, мм | Ø105 / 293 |
| Розпізнавання об'єкта | 16 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 31 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ІК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат відео | H.265, H.264, H.264+, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 220 ₴


