4 Мп IP AcuSense; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+; Об'єктив: f = 6 мм (кут огляду 52 °); 0.005 лк / F1.6 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м. micro SD до 256Гб; IP67; -30 ° C - 60 ° C; DC 12В / 12.5Вт, PoE (802.3af); Ф105х293 мм, 1 кг 4 Мп IP AcuSense; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+; Об'єктив: f = 6 мм (кут огляду 52 °); 0.005 лк / F1.6 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м. micro SD до 256Гб; IP67; -30 ° C - 60 ° C; DC 12В / 12.5Вт, PoE (802.3af); Ф105х293 мм, 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного і дод. потоку |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 12 м |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 1 кг |
| Виявлення об'єкта | 120 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 52°, В: 28°, Д: 61° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD до 256 Гб, NAS |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність регулюються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча температура | -30 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 105 × 293 мм |
| Розміри, мм | 105 × 293 |
| Розпізнавання об'єкта | 24 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 47 м |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 277 ₴


