6 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.9 " progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 6Мп / 5Мп / 4МП - 20 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м; Мікро SD до 128Гб; IP67; DC 12В / 10Вт, PoE (802.3af), ф105 × 299.7 мм 6 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.9 " progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 6Мп / 5Мп / 4МП - 20 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 80 м; Мікро SD до 128Гб; IP67; DC 12В / 10Вт, PoE (802.3af), ф105 × 299.7 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Безопасность | Скидання одним натисканням, Flash-захист, подвійний потік, дзеркало, захист пароля |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1200 г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps ~ 16Mbps |
| Відеокодек | H.265 +, H.265, H.264 +, H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 97 градусів |
| Кількість потоків | 3 |
| Количество светодиодов | 1 |
| Локальне сховище | Micro SD / SDHC / SDXC до 128GB |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність регулюються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 6MП (3072x2048), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 3MП (2048x1536), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: від 0 ° до 360 °, нахил: від 0 ° до 100 °, обертання: від 0 ° до 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | ON / OFF |
| Режим день/ніч | авто |
| Робоча вологість | 95% і менше |
| Рабочая температура | -30 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | 105 × 299.7 мм |
| Розміри, мм | 105 × 299.7 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення вторгнення, виявлення перетину лінії, виявлення руху, Динамічний аналіз, Тривога підробки, |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 6Мп - 20к / с, 5Мп - 20к / с, 4МП - 20к / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р - 25к / с, D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 з до 1 / 100,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 8 352 ₴


