
Відеокамера DS-2CD2443G2-I Hikvision 4Mp f=2.8mm (99-00006323)
5 994 ₴
- В наличии
- Код: 99-00006323
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Найкращим офісним рішенням для відеоспостереження, голосового зв'язку та здійснення контролю є IP-камера DS-2CD2443G2-I. Це стильний настільний пристрій, що володіє функціоналом, який можна порівняти з найбільш просунутим обладнанням. Завдяки можливостям виявлення, відеокамера здатна не тільки виводити зображення на пульт, але й сповіщати у разі вторгнення в область, що охороняється. Для цього активується сигналізація і детектор охороняє поле зору об'єктива. Передбачено регулювання корпусу для налаштування найкращого кута огляду. Також вбудований динамік та мікрофон. Можна не тільки почути, що відбувається в місці зйомки, а й дистанційно зв'язатися із відвідувачами чи співробітниками. Управління здійснюється через Інтернет. DS-2CD2443G2-I нерідко встановлюють на пунктах охорони об'єктів, а також у житлових будинках та приватних будівлях. Найкращим офісним рішенням для відеоспостереження, голосового зв'язку та здійснення контролю є IP-камера DS-2CD2443G2-I. Це стильний настільний пристрій, що володіє функціоналом, який можна порівняти з найбільш просунутим обладнанням. Завдяки можливостям виявлення, відеокамера здатна не тільки виводити зображення на пульт, але й сповіщати у разі вторгнення в область, що охороняється. Для цього активується сигналізація і детектор охороняє поле зору об'єктива. Передбачено регулювання корпусу для налаштування найкращого кута огляду. Також вбудований динамік та мікрофон. Можна не тільки почути, що відбувається в місці зйомки, а й дистанційно зв'язатися із відвідувачами чи співробітниками. Управління здійснюється через Інтернет. DS-2CD2443G2-I нерідко встановлюють на пунктах охорони об'єктів, а також у житлових будинках та приватних будівлях.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 8 м |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамик |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 120 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | 1/3" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | PoE (802.3af), ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), WDR 120 дБ, 3D-DNR, HLC, ROI, PIR-сенсор |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантажити на FTP/карту пам’яті/NAS, повідомити центр спостереження, тригерний запис, тригер захопл |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 55 |
| Угол обзора по горизонтали | 104 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 55°, Д: 123° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 256 Гб |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0° -90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8mm |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0° -360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 102.9 х 65.2 х 32.6 |
| Розміри, мм | 102.9 / 65.2 / 32.6 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8mm |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 994 ₴

