4 Мп IP відеокамера; 1 / 2.5 "progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 + / H.264 / H.264 +; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 108 °); Чутливість: 0.008 Лк (колір) / 0 люкс (Ік вкл); Запис: 2688х1520 - 25 к / с; Функції: 3D-DNR, день / ніч (ICR), відео аналітика; Мікро SD до 128Гб; Ік підсвічування 30 м; Ступінь захисту: IP67; DC 12В / 6Вт , POE (802.3af), ф127.3x95.9 мм 4 Мп IP відеокамера; 1 / 2.5 "progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 + / H.264 / H.264 +; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 108 °); Чутливість: 0.008 Лк (колір) / 0 люкс (Ік вкл); Запис: 2688х1520 - 25 к / с; Функції: 3D-DNR, день / ніч (ICR), відео аналітика; Мікро SD до 128Гб; Ік підсвічування 30 м; Ступінь захисту: IP67; DC 12В / 6Вт , POE (802.3af), ф127.3x95.9 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 620 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 109 °; V: 60 °; D: 131 ° |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | micro SD до 128 Гб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка роздільної здатності | (2688x1520, 2304х1296, 1920х1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф 127,3х95,9 мм |
| Розміри, мм | Ф 127,3х95,9 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1920 x 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 335 ₴


