6 Мп IP з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.4" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 99 °); Чутливість: 0.008 лк / F1.2 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 2560х1440 - 25 к / с, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ ), 3D-DNR, ROI, AGC, HLC, BLC; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67, IK10; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); 70х68x171 мм, 400г 6 Мп IP з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.4" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 99 °); Чутливість: 0.008 лк / F1.2 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 2560х1440 - 25 к / с, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ ), 3D-DNR, ROI, AGC, HLC, BLC; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67, IK10; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); 70х68x171 мм, 400г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксований окремо для 1-го і 2-го потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Безпека | пароль, посилений пароль, HTTPS шифрування, 802.1X аутентифікація, водяний знак, IP фільтр, аутентиф |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 400 г |
| Відеобітрейт | 32 Kбит / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування фокусом | фіксований |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 99 °, Вертикальний: 61 °, Діагональ: 128 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD / SDHC / SDXC до 128 Гб |
| Матриця | 1/2.4" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+, Chrome 41.0+, Firefox 30.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 3072x2048, 3072x1728, 2944x1656, 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Робоча температура | -30 ° C - +60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | 70 × 68 × 171 мм |
| Розміри, мм | 70 × 68 × 171 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 20 fps (3072 × 2048, 3072 × +1728, 2944 × тисячі шістсот п'ятьдесят шість), 25 fps (2560 × 1440, 192 |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25 fps (1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25 fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 285 ₴


