3 Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.8" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.265+ / H.264+ / MJPEG; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.005 Люкс / F1 .2 / 0 Люкс (ІЧ увімк); Запис: 3Мп / 1080р - 25 к / с; Функції: Відео аналітика, день / ніч (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI. ІЧ підсвічування до 30 метрів. Мікро SD до 128Гб. IP67, DC 12В / 6Вт, POE (802.3af), ф127.3x95.9 мм 3 Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.8" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.265+ / H.264+ / MJPEG; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.005 Люкс / F1 .2 / 0 Люкс (ІЧ увімк); Запис: 3Мп / 1080р - 25 к / с; Функції: Відео аналітика, день / ніч (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI. ІЧ підсвічування до 30 метрів. Мікро SD до 128Гб. IP67, DC 12В / 6Вт, POE (802.3af), ф127.3x95.9 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 620г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | фіксований |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 98 ° |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (Support NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <7W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2048x1536, 1920x1080, 1280x720, 640x480, 640x360, 320x240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Розміри | ⁇ 127.3мм × 95.9 мм |
| Розміри, мм | Φ127.3 × 95.9 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт мережі | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, мережа відключена, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, HDD заповнений, пом |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25fps (2048 × 1536, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25fps (1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 975 ₴


