5 Мп IP Fisheye відеокамера з IVS; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 1.05 мм (кут огляду 180 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 5Мп / 3Мп / 1.3Мп - 25 к / с; Функції: 14 режимів відображення, детектор облич, відео аналітика, WDR (120дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, Defog; ІЧ підсвічування до 8 м; Мікро SD до 128Гб; DC 12В / 6Вт, POE (802.3af), ф120x41 мм, 600г 5 Мп IP Fisheye відеокамера з IVS; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 1.05 мм (кут огляду 180 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 5Мп / 3Мп / 1.3Мп - 25 к / с; Функції: 14 режимів відображення, детектор облич, відео аналітика, WDR (120дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, Defog; ІЧ підсвічування до 8 м; Мікро SD до 128Гб; DC 12В / 6Вт, POE (802.3af), ф120x41 мм, 600г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.2 |
| Баланс білого | є |
| Безопасность | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, аутентифікація 802.1X (EAP-MD5), водяний знак, фі |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 600г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 8 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP / NAS / карту пам'яті, повідомлення центру спостереження, відправка електронної |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Fisheye |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | фіксований |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 180 °, Вертикальний: 180 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | Micro SD / SDHC / SDXC карта до 128ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1х RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), Micro SD |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність і різкість |
| Потужність споживання | <6.7Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 + |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1920), 3MП (2048x1536), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 °, нахил: 0 °, обертання: 0 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ІК-фільтр) / Колір / Ч-Б / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Розміри | Φ120х41мм |
| Розміри, мм | Φ120х41 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS події, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, SD карт |
| Фокусное расстояние | 1.05 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп / 3Мп / 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 11 143 ₴


