5 Мп IP Fisheye відеокамера з IVS; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 1.05 мм (кут огляду 180 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 5Мп / 3Мп / 1.3Мп - 25 к / с; Функції: 14 режимів відображення, детектор облич, відео аналітика, WDR (120дБ), день / ніч (ICR) , 3D-DNR, Defog; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), Мікро SD до 128Гб; ІЧ підсвічування до 8 м; DC 12В / 6Вт, POE (802.3af), ф120x41 мм, 600 г 5 Мп IP Fisheye відеокамера з IVS; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 1.05 мм (кут огляду 180 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 5Мп / 3Мп / 1.3Мп - 25 к / с; Функції: 14 режимів відображення, детектор облич, відео аналітика, WDR (120дБ), день / ніч (ICR) , 3D-DNR, Defog; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), Мікро SD до 128Гб; ІЧ підсвічування до 8 м; DC 12В / 6Вт, POE (802.3af), ф120x41 мм, 600 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.2 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-192Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих |
| Баланс білого | є |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, аутентифікація 802.1X (EAP-MD5), водяний знак, фі |
| Вага | 600г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 8 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP / NAS / карту пам'яті, повідомлення центру спостереження, відправка електронної |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Fisheye |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | фіксований |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 180 °, Вертикальний: 180 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | Micro SD/SDHC/SDXC карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128 Гб |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність і різкість |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 + |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1920), 3MП (2048x1536), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 °, нахил: 0 °, обертання: 0 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ІК-фільтр) / Колір / Ч-Б / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Розміри | ⁇ 120х41мм |
| Розміри, мм | Φ120х41 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS події, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, SD карт |
| Фокусна відстань | 1.05 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп / 3Мп / 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴


