4 Мп IP; Матриця: 1/2.5" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 109 °); Чутливість: 0.008 лк / F1. 2, 0.014 лк / F1.6; 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 3Мп, 1080р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 80 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 13Вт, PoE (802.3af); Ф105х300 мм, 1.2 кг 4 Мп IP; Матриця: 1/2.5" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 109 °); Чутливість: 0.008 лк / F1. 2, 0.014 лк / F1.6; 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 3Мп, 1080р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 80 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 13Вт, PoE (802.3af); Ф105х300 мм, 1.2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1.2 кг |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 109°, В: 60°, Д: 131° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Сетевые интерфейсы | 1х RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °, нахил: 0 ° ~ 100 °, обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ІК-фільтр) / Колір / Ч-Б / Розклад |
| Рабочая температура | -30° C ~ +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ105 х 300 мм |
| Розміри, мм | Φ105 х 300 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП / 3Мп / 1080р / 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720p / D1 / VGA / CIF - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1, VGA, CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 9 180 ₴


