Технологія Hikvision ColorVu забезпечує яскраві кольори цілодобово та без вихідних. Зображення з удосконаленими об'єктивами F1.0 та високою продуктивністю датчиків. Супердіафрагма F1.0 збирає більше світла для більш яскравого зображення. Удосконалена сенсорна технологія може значно покращити використання доступного світла. Високоякісне зображення з роздільною здатністю 4 МП. Ефективна технологія стиснення H.265+. Точне зображення при яскравому контровому світлі завдяки технології WDR 130 дБ. Кольорове зображення 24/7. Активний стробоскоп та звукова сигналізація для попередження злочинів. Забезпечте безпеку в режимі реального часу за допомогою двостороннього вбудованого аудіо. Захист від води та пилу (IP67) Технологія Hikvision ColorVu забезпечує яскраві кольори цілодобово та без вихідних. Зображення з удосконаленими об'єктивами F1.0 та високою продуктивністю датчиків. Супердіафрагма F1.0 збирає більше світла для більш яскравого зображення. Удосконалена сенсорна технологія може значно покращити використання доступного світла. Високоякісне зображення з роздільною здатністю 4 МП. Ефективна технологія стиснення H.265+. Точне зображення при яскравому контровому світлі завдяки технології WDR 130 дБ. Кольорове зображення 24/7. Активний стробоскоп та звукова сигналізація для попередження злочинів. Забезпечте безпеку в режимі реального часу за допомогою двостороннього вбудованого аудіо. Захист від води та пилу (IP67)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 510 г |
| Виявлення об'єкта | 58 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Відстань фокусування | 3.1м - ∞ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12 В DC, 0.5 A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 111.9°, В: 60.5°, Д: 133.6° |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø 75 × 180 мм |
| Розміри, мм | Ø 75 × 180 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 8 024 ₴


