
Відеокамера DS-2CD2347G2-LU (C) Hikvision 4Mp f=2.8mm (99-00005017)
8 519 ₴
- В наличии
- Код: 99-00005017
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4 MP ColorVu Turret IP; Матриця: 1/1.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з LED; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC ; Підсвічування до 30 м; Вбудований мікрофон; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7.6Вт, PoE (802.3af), ф138x125 мм 4 MP ColorVu Turret IP; Матриця: 1 / 1.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з LED; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC ; Підсвічування до 30 м; Вбудований мікрофон; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7.6Вт, PoE (802.3af), ф138x125 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 820 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для кожного потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Интерфейсы | RJ-45, Ethernet, LAN |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 820 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 65 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, день/ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC, Детектор облич, Відео аналітика, PoE (802.3af) |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Угол обзора по вертикали | 55° |
| Угол обзора по горизонтали | 109° |
| Кути огляду | Г: 109°; В: 55°; Д: 138° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10М/100М) |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-75° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-360° |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520, 1920x1080, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 138 х 138 х 125 мм |
| Розміри, мм | Ø 138 / 125 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Формат видео | H.265, H.265+, H.264, H.264+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 8 519 ₴

