Камеру моделі DS-2CD2T47G2-L вибирають у тому випадку, якщо хочуть поєднати цілодобову кольорову зйомку у високій якості, з широким списком автоматичних можливостей, включаючи точну детекцію облич. IP-відеокамера оснащена технологією ColorVu, що дозволяє їй передавати зображення в кольорі не тільки при повному освітленні, але і в нічному режимі, з лише LED-підсвічуванням великої дальності. Подивитися на те, що відбувається в широкоформатному режимі, можна з браузера. Там же доступні налаштування картинки та керування системою. Запис можливий прямо на пристрої, на SD-карту 256Гб. Виявлення об'єктів, що потрапили до об'єктиву, можливе на відстані 58 метрів. Ближче проводиться ідентифікація. Присутні тригери тривоги, при виявленні яких про вторгнення або перетин лінії буде приходити оповіщення. Камеру моделі DS-2CD2T47G2-L вибирають у тому випадку, якщо хочуть поєднати цілодобову кольорову зйомку у високій якості, з широким списком автоматичних можливостей, включаючи точну детекцію облич. IP-відеокамера оснащена технологією ColorVu, що дозволяє їй передавати зображення в кольорі не тільки при повному освітленні, але і в нічному режимі, з лише LED-підсвічуванням великої дальності. Подивитися на те, що відбувається в широкоформатному режимі, можна з браузера. Там же доступні налаштування картинки та керування системою. Запис можливий прямо на пристрої, на SD-карту 256Гб. Виявлення об'єктів, що потрапили до об'єктиву, можливе на відстані 58 метрів. Ближче проводиться ідентифікація. Присутні тригери тривоги, при виявленні яких про вторгнення або перетин лінії буде приходити оповіщення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 2 м |
| Апертура | F1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Виявлення об'єкта | 58 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 112°, В: 61°, Д: 134° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | E 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø105 × 290 мм |
| Розміри, мм | Ø105 × 290 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 9 876 ₴


