DS-2CD2T47G2-L Black — одна з найстильніших і найефективніших відеокамер у лінійці Hikvision. Корпус повністю виконаний у чорному кольорі. Але крім зовнішнього вигляду, камера вражає завидним набором функціоналу та можливостями спостереження. Пристрій цілодобово передає кольорову картинку. В умовах темряви це забезпечується LED-підсвічуванням з дальністю 60 метрів. При світлі огляд ще ширший. Об'єктив здалеку бачить порушників, може повідомляти про них та ідентифікувати обличчя. Одна з головних особливостей - повністю металеві стінки, що відрізняються підвищеною міцністю, стійкістю до ударів, морозів та інших дій. DS-2CD2T47G2-L стане одночасно прикрасою інтер'єру та корисним інструментом для відеоспостереження та контролю. DS-2CD2T47G2-L Black — одна з найстильніших і найефективніших відеокамер у лінійці Hikvision. Корпус повністю виконаний у чорному кольорі. Але крім зовнішнього вигляду, камера вражає завидним набором функціоналу та можливостями спостереження. Пристрій цілодобово передає кольорову картинку. В умовах темряви це забезпечується LED-підсвічуванням з дальністю 60 метрів. При світлі огляд ще ширший. Об'єктив здалеку бачить порушників, може повідомляти про них та ідентифікувати обличчя. Одна з головних особливостей - повністю металеві стінки, що відрізняються підвищеною міцністю, стійкістю до ударів, морозів та інших дій. DS-2CD2T47G2-L стане одночасно прикрасою інтер'єру та корисним інструментом для відеоспостереження та контролю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Апертура | F1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1.3 кг |
| Виявлення об'єкта | 72 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 94°, В: 49°, Д: 113° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø105 × 291 мм |
| Розміри, мм | Ø105 × 291 |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 28 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 9 878 ₴


